Meie blenderite kollektsioon on loodud selleks, et muuta maitsvate smuutide valmistamine võimalikult lihtsaks ja vaevatuks. Alates siidistest smuutidest kuni sametsete suppideni – meie mikserid viivad sinu kulinaarse loomingu järgmisele tasemele. Palju erienvaid funktsioone, mitmed kiiruse seadistused, jää purustamise võimalused ja isepuhastuvad funktsioonid on võimsad ja tõhusad. Ükskõik, kas oled professionaalne kokk või kodukokk, meie blenderite kollektsioonist leiab igaühele midagi.

‎1000 ml kuni 35000 1560 W
‎1,8L kuni 21000 1200W
‎900 ml kuni 21000 900W

Smuuti blendritel on olulisus tervisliku eluviisi edendamisel mitte ainult smuutide valmistamiseks, vaid ka muude tervislike hõrgutiste, nagu jäätis, gelato ja sorbettide valmistamiseks.

Jäätise, gelato ja sorbettide valmistamine traditsiooniliste meetoditega võib olla aeganõudev ja keeruline protsess, kuid blenderi abiga saad neid teha lihtsa vaevaga. Smuuti blenderid on varustatud tugevate ja võimsate mootoritega, seetõttu suudavad need purustada jääd ja segada koostisosi ühtlaseks ja kreemjaks tekstuuriks. Lisades jäätisele või sorbettidele värskete puuviljade või marjade lisandeid, saab luua tervislikke ja maitsvaid magustoite, mis rahuldavad sinu magusaisu.

Üks suurepärane omadus, mida mõned smuuti blenderid pakuvad, on eelnevalt programmeeritud funktsioonid jäätise valmistamiseks. Need programmid reguleerivad segamisaega ja kiirust, et saavutada ideaalne tekstuur ning tagada, et jäätis või sorbett saaks piisavalt kreemjas ja suus sulav. Lisaks saab smuuti blendritega valmistatud jäätisele ja sorbettidele lisada erinevaid maitseaineid ja tervislikke lisandeid, nagu kakaopulber, pähklid või chia seemned, et rikastada maitset ja lisada toitvust.

Kokkuvõttes võib öelda, et blenderid on mitmekülgsed seadmed, mis pakuvad palju rohkem kui ainult smuutide valmistamise võimaluse. Nende abil saame luua maitsvaid jäätiseid, gelatosid ja sorbette, mis on tervislikud ja täis naturaalseid koostisosi.